«Я ще не все сказав,..» В. Григорак

Цього недільного дня в бібліотеці с. Кобак цвіли вишиванки на школярах з Кобак і Рожнова, сценічні вбрання жіночих ансамблів з обох сіл, і навіть в холодному читальному залі було затишно і тепло: закохані в поезію люди відзначали 75-річчя від дня народження поета Володимира Григорака, що відійшов у вічність минулого року.

Так сердечно читали вдало підібрані вчителями вірші поета школярики двох сусідніх шкіл, з якими були пов’язані дитячі і юнацькі роки Володимира, так щиро і любовно ділилися спогадами про нього дружина, сусіди, друзі, що не вірилось аж: немає вже між нас того, хто так молодо усміхається з портрета.

Цю теплу домашню, майже сімейну атмосферу створила ведуча вечора пам’яті, вчителька літератури, член виконкому — Л.Д. Сукновська, яка «пелюстка за пелюсткою» вела дітей і дорослих у дивний світ Григоракової щемної лірики, до милих серцю старшого покоління мелодій його пісень. Так листок за листком у мудро складеному сценарії вчительки присутні стали ще раз читачами презентованої збірки В.Григорака «Вічноцвіт Черемшини» та по-рідному вшанували земляка.

М. Равшер,
с. Кобаки.

Share

Comments are closed.

Оголошення

При Косівській міській бібліотеці відкриваються безкоштовні курси режисури, кіно та журналістики, які будуть проводити Генкалюк Руслан — режисер-документаліст та Цуприк Діана — тележурналіст. Запрошуємо всіх бажаючих! Контактні телефони: 0967673966, 0979111824

Архів публікацій