«Країна казкова — країна книжкова»

Під такою назвою в 3-А класі Старокутської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, яке в Україні відзначають щорічно 30 вересня.

З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Григорій Петрович Лаврук, який наголосив, що книга — фундамент освіти, а основою для цього фундаменту є бібліотека. Розповівши про історію виникнення бібліотечної справи в Україні, він щиро подякував всім дітям за їх любов до книги. Діти в свою чергу, перевтілившись в різних казкових героїв наповнили свято чудовими віршами та куплетами, лейтмотивом яких стала книга.

Організували це прекрасне дійство шкільний бібліотекар Віра Володимирівна Глібчук та класний керівник Богдана Богданівна Чепига. А кращих читачів бібліотеки, яких виявилося 10, нагородили медалями та солодощами за спонсорські кошти Івана Володимировича Катеринчука — депутата сільської ради, голови батьківського комітету школи.

Всі присутні на заході відчули справжнє єднання з книгою — джерелом знань та майбутнього.

Г. Лаврук,
сільський голова Старих Кутів

Share

Comments are closed.

Оголошення

При Косівській міській бібліотеці відкриваються безкоштовні курси режисури, кіно та журналістики, які будуть проводити Генкалюк Руслан — режисер-документаліст та Цуприк Діана — тележурналіст. Запрошуємо всіх бажаючих! Контактні телефони: 0967673966, 0979111824

Архів публікацій