Пам’яті Володимира Григорака

Видавництво «Писаний камінь» випустило в світ збірку віршів Володимира Григорака «Вічноцвіт Черемшини». Книжка вмістила 118 віршів. Післямову до цієї книги написала Марія Равшер «Його солодка мука», в яких скупими рядками окреслено постать поета-краянина, колись широко знаного в Україні автора сотень пісень, що постійно звучали на радіо й телебаченні, виконували на концертах відомих співаків і знаменитих художніх колективів.

2 серпня у Світлиці центральної районної бібліотеки м. Косова, на честь річниці світлої пам’яті поета-пісняра Володимира Григорака, відбулись літературні читання і презентація книги «Вічноцвіт Черемшини». Цю зустріч організували Марія Равшер, дружина поета Олена Григорак і заступник голови Косівського товариства «Гуцульщина», поет Василь Шкурган. На заході були присутні й онучки Володимира Григорака – Софія та Анастасія, яким дідусь разом із віршами, що вражають до глибини серця, передав уміння бачити і відчувати красиве.

Поет Микола Близнюк згадав спільні зустрічі, відзначив, що Володимир Григорак був щирим як у слові, так і у житті. Заслужений працівник освіти Аделя Григорук відзначила велике значення поезій Володимира Григорака у пісенній творчості.

Ровесниця і подруга Володимира Юрійовича, колишній директор Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Катерина Сусак до 75-річчя поета, яке відзначатимуть 11 вересня, запропонувала створити спеціальний фонд. Його кошти пішли б на видання неопублікованих творів Володимира Григорака.

Заслужений вчитель Ольга Курищук зізналася, що, читаючи збірку «Вічноцвіт Черемшини», зачарувалася віршами і відкрила для себе багато нового.

Поміж виступів гостей вдало вплелися і самі поезії Володимира Григорака. Їх декламували ініціатори заходу та онучки поета.

Share

Comments are closed.

Оголошення

При Косівській міській бібліотеці відкриваються безкоштовні курси режисури, кіно та журналістики, які будуть проводити Генкалюк Руслан — режисер-документаліст та Цуприк Діана — тележурналіст. Запрошуємо всіх бажаючих! Контактні телефони: 0967673966, 0979111824

Архів публікацій