День матері в селі Город

У травні в Україні відзначають декілька шанованих та відомих свят, серед яких День Матері — найбільш зворушливе для кожного серця тому, що кожен з нас від народження несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами. Вона завжди зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде щиро леліяти свою дитину.

В селі Город з нагоди свята 13 травня в народному домі відбулося Свято Матері, на яке були запрошені почесні гості: мами і бабусі. Яскраво оформлений зал прикрашений домашніми оберегами — вишитими рушниками. Завідуюча сільською бібліотекою-філіалом оформила книжкову виставку «Благословенна жінко, ти на всі світи», на якій розміщені книги українських письменників, що висвітлюють образ української жінки – гордої, діяльної і водночас ніжної, люблячої, турботливої матері, берегині сімейного вогнища.

Святковий настрій подарували присутнім учні ЗОШ І-ІІ ст. села Город. Лунали чудові пісні та вірші про маму у виконанні юних талантів, сміх і жарти були адресовані матерям. Під звуки пісні «Мої батьки» з квітами в руках діти дарували матерям квіти. Цього дня учасники були дуже активні і найголовніше намагалися бути чемними та слухняними.

По закінченню свята учні відвідали сільську бібліотеку. Бібліотекар ознайомив учнів з внеском жінок-українок в історію, науку, культуру та освіту. Окрасою української нації стали Маруся Чурай, Настя Лісовська, Леся Українка, Марійка Підгірянка та ін.

Share

Comments are closed.

Оголошення

При Косівській міській бібліотеці відкриваються безкоштовні курси режисури, кіно та журналістики, які будуть проводити Генкалюк Руслан — режисер-документаліст та Цуприк Діана — тележурналіст. Запрошуємо всіх бажаючих! Контактні телефони: 0967673966, 0979111824

Архів публікацій