Визначна постать Гуцульщини

17 вересня Косівщина вшановувала 158-у річницю з дня наро¬дження Михайла Павлика — видатного громадсько-політичного діяча, публіциста, письменника.

Працівники та директор Косівської центральної районної бібліотеки, голова Косівського районного товариства «Просвіта», а також кращі учні Косівської гімназії поклали квіти до підніжжя пам’ятника нашого земляка.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять письменника. Перед присутніми виступили директор Косівської ЦРБ Я. В. Семанишин і голова районного товариства «Просвіта» Б. Я. Глібчук, які розповіли про великий внесок у історії краю, який зробила ця особистість. Михайло Павлик належить до тих людей минулого, без імені яких історія нашого суспільного руху здавалась би сухим переліком подій. Його суспільно-громадська, журналістська і організаторсько-видавнича діяльність припадає на останню чверть XIX і перше десятиліття XX століття.

Літературна, публіцистична, громадсько-політична діяльність Михайла Павлика служить прикладом для нас і прийдешніх поколінь.

Не забуваймо своїх земляків! Пам’ятаймо, що вони відстоювали ідеї нашого щасливого сьогодення.

Г. КІКОТЬ,
бібліотекар Косівської ЦРБ.

Share

Comments are closed.

Оголошення

При Косівській міській бібліотеці відкриваються безкоштовні курси режисури, кіно та журналістики, які будуть проводити Генкалюк Руслан — режисер-документаліст та Цуприк Діана — тележурналіст. Запрошуємо всіх бажаючих! Контактні телефони: 0967673966, 0979111824

Архів публікацій